Farkındalık Geliştirme Semineri

   Dengeli Yaşamın Anahtarı

Farkındalık Geliştirme Semineri yaşam yolculuğunuzda sizi her açıdan destekleyecek, içinizdeki gerçek potansiyele dengeli bir şekilde ulaşmanız için size rehberlik edecek bir eğitimdir. Farkındalık Geliştirme Semineri ilk olarak içimizde var olan gücü uyandıran, hayata, yaşadığımız her ana, kendimize, dünyaya ve evrene açık gözlerle bakmamızı sağlayan bir yolculuktur. Bu yolculuk boyunca ilk olarak uyanış ve farkındalık gerçekleşir.

Farkındalıkta, düşünce ve duygular,    reddedilmemekte, yargılanmamakta, bastırılmaya ya da onlardan kaçınılmaya çalışılmamaktadır. Olumlu ya da olumsuz bütün anlık yaşantılar kabullenilmekte ve serbest bırakılmaktadır. Böylece endişe, üzüntü, kaygı, öfke gibi olumsuz yaşantılara karşı tolerans kapasitesi de artmaktadır

Tüm bunların yanı sıra kişiler kendi özleri ile bağlantı kurabildiklerinde eğitim şekil değiştirmeye başlar.

Önce içimizdeki dünyayı, sonra dışımızdaki dünyayı algılarız. Ardından kendimiz dahil yaşayan her şey ile iletişime girmeyi öğreniriz. Belki hiç tanımadığımız bir insan belki de bir ağaç fark etmez.

Duru his, duru görü, duru bilişten, melekler ile iletişime, evrensel yasalara, hayat amacına, ölümden sonraki yaşama, fiziki ve astral boyuta, şifa tekniklerine kadar bir insanın keşfedebileceği tüm sınırlara ulaşılarak her birinin deneyimlenmesi sağlanır.

Bu yolculuk ile birlikte önce kendinize sonra da yaşam da karşınıza çıkan her canlıya yardım etme gücünüzü içinizde bulursunuz.

Ve artık bilirsiniz. Ben kimim? Hayat amacım ne? Ve neye hizmet veriyorum. Zamanla tüm sorular silinmeye, tüm cevaplar gelmeye başlar. Ve duyular değişir. Hissediyorum, görüyorum, duyuyorum, biliyorum. İçinizdeki şifacıyı uyandırmak ve hayatı farkında yaşamak için en mükemmel yollardan biridir.

En yakın eğitim tarihi için tıklayınız .