GEOMANTİ ve RUNE EĞİTİMİ

  ALAN ve MEKAN ENERJİLERİNİ TEMİZLEMEK ve OLUŞTURMAK

Bedenimizi farklı spor çeşitleri ve beslenmemize dikkat ederek sağlıklı ve dengede tutmaya çalışırız. Ama sağlığımız ve dengemiz için en az spor ve beslenme kadar önemli olan yasadığımız/bulunduğumuz alanların enerjilerinin önemini bazen unutabiliriz.

Bulunduğumuz alanların enerjileri genel olarak;

– Bir olay/hal yaşadığımızda o anki duygu ve enerji mekanda bulunan her şeyde (duvarlarda, zeminde, tavanda ve orda bulunan mobilyalarda) kayıt edilir ve geri yansıyarak bizi yaratıldığı şekilde etkiler.

– Kendi düşünce ve ruh halimizden kaynaklanan kayıtlar ve oluşan enerji alanları bizi oluş yönünde etkiler.

– Başka insanlar tarafından yaratılmış olan negatif enerjiler de bizi yaratılış yönünde etkiler ve Bedensel, Ruhsal ve Zihinsel rahatsızlıklara yol açar.

– Su kaynaklarından, yer altı su akışlarından oluşan manyetik enerji alanları, dengemizi bozarak bizi rahatsız ve huzursuz edebilir ve hastalığa yol açar.

– Mezarlık ve Savaş alanları üzerinde kurulan binalarda oluşan vorteks enerjileri bizi olumsuz etkiler ve rahatsız eder. Zemininden yukarıya yasadığımız alana vorteks enerjileri yayarak bizi olumsuz etkiler.

Geomanti kuzeylilerin alfabesi olan Futark’ı oluşturan Runeler ile çalışılmaktadır. Fay hatlarının enerjileri binaların zemininden yukarı yaşadığımız alana meridyenler halinde yayılır ve bu meridyen noktaları Runeler ile kodlanarak her istenilen enerji ve duygu alanı kalıcı olarak yaratılır.

Örnekler:

Daire ve müstakil yaşam alanlarında kaliteli ve sağlıklı bir yaşam için

– Aile fertleri arasında Sevgi ve Saygı dolu iletişim

– Yatak odalarında sağlıklı ve huzur dolu dinlendirici uyku

– Çocuk odalarında anne şefkati

İş yerlerinde:

– Çalışanlar arasında ekip ruhu oluşturmak, olumlu ve yapımcı iletişim, odaklanmak

– Müşteri memnuniyeti ve portföyü oluşturmak

– Satış ve kazancı arttırmak

[WPSM_AC id=15595]

En yakın eğitim tarihi için tıklayınız .