IŞIK BEDEN EĞİTİMİ

  İnsanın Evriminde Sonraki Adım

Işık beden Altın Çağın veya 5. boyutun bedenidir ve fiziki bedenimize göre çok yüksek titreşim frekanslarına sahiptir. Hiçbir şekilde yaşlanma süreçlerine tabi değildir ve mükemmel bir sağlığa sahiptir. Bizim şu anda hayal gücümüzü aşan yetenekleri kullanmamızı sağlayacaktır. Bu bedenimiz sayesinde – çok boyutlu doğamızdan dolayı – yüksek boyut katmanlarda varoluşumuzun farkına varıp gittikçe içine doğru büyüceğiz.

Işık bedenimiz bizim gelecek kişiliğimizin bedenidir. Ve ışık beden geliştirme veya bütünleşme sürecinde oluşacak yeteneklerimiz genel olarak; her boyutta algılarımızın gelişimi, aura-görmek, telepati, duru his, kanallık, düşünce gücümüzün artması ve daha fazlasıdır.

Işık bedenimiz tamamen geliştiğinde ve onunla bütünleştiğimizde yine o çok boyutlu varlıklar olacağız. Aslında zaten olduğumuz gibi. Yani tam olarak bilinçte,  tüm var olan ile iletişimde. Eş mevkili olmak, ışınlanmak ve zaman yani boyut yolculuğu ışık bedenimiz ve kendi Mer-Ka-Ba ‘mız ile mümkün olacak.

Şimdiki yaşantımızda bunların hepsi fantastik hatta bilim kurgu gibi gelebilir ama her insanın içinde az veya çok uyuyan ve henüz aktif olmayan potansiyeli işaret eden birçok örnek bulunmakta.

Örneğin raporlar vardır. Farklı Kültürlerden gelen insanların bu fiziki var oluş hali hakkında ustalığa ermiş titreşim olarak daha yüksek bilinç boyutlarına yükselmiş kişilerin gelenek ve efsaneleri. Ayrıca fiziki bedenimize yakından baktığımızda onda var olan ama henüz kullanılmayan devasa potansiyeli görebiliriz.

Mesela neden insanların çoğu mevcut olan beyin kapasitelerinin ortalama olarak sadece %10’unu ve hücrelerimizde var olan DNA Malzemesini sadece %2 – 5 arasını kullanıyor?

Bu içimize yerleştirilmiş olan potansiyeli (genel) kullanabilmek için bizim de titreşim frekansımızın çok yükselmesi gerekiyor. Özellikle tüm DNA kısımlarımızı şifalandırıp aktive etmeliyiz. Bu şekilde bizim de DNA’ımızın yapısı şimdiki 2 sarmalı halinden 12 sarmalı DNA yapısına dönüşür.

 

Işık beden süreci bizim kendimizin fiziki varoluşumuzun her boyutunda ve ayrıca eşit olan uhrevi kısımlarımızın bir Transformasyon yani bir Trans mutasyonu gerektirmektedir. Bu dünyevi oyunda kalıp buna dahil olmak istiyorsak bunu ancak Rekor-Hız ile başarabiliriz. Gittikçe artan ve hızlanan solar, galaktik ve kozmik enerjiler dünya ve insanları etkilemekte ve çok özel bir zaman kalitesini işaret etmekte ayrıca bu global titreşim frekans yükseliş sürecini tetiklemekte, yönlendirmekte ve desteklemektedir. Bunun etkisi ise dünyamız gittikçe daha yüksek titreşen frekans bölümlerine girmekte, biz insanların, kendi ışık beden sürecimiz için inanılmaz bir destek ve hız anlamına gelmektedir. Ama bu tabii ki geri yaslan ve bekle anlamına gelmez tam tersi bu süreci bilinçli ve sorumluluk alarak kendimizi bütün boyutlarda desteklememiz gerekiyor. Işık beden sürecini ne kadar bilinçli ve hedef odaklı yaparsak o kadar kolay ve neşeli bir dönüşüm süreci yaşayabiliriz.

Dünyamızın frekansı arttığından dolayı (Schumann Resonansı) bizim dünya ile bağımızın güçlü ve sabit olması çok önemli ve gereklidir. Demek oluyor ki, ışık bedenimizin oluşumu bizi sadece herhangi uçuş haline geçirmiyor ayrıca bizim fiziki bedenimize ve dünyaya inmemizi sağlıyor. Işık beden sürecinde asıl olan, yüksek bilincimizden büyük ölçüce enerji ince bedenlerimize ve tabii ki aynı zamanda fiziki bedenimize de indirerek yerleştirip çapalayarak gittikçe o yüksek farkındalığımızı ve o koşulsuz sevgiyi hayatımızda yaşayıp sergilemek.

Söz konusu olan yükseliş aslında Yüksek Bilincin fiziki bedene inişidir, bu iniş esnasında Yüksek Bilinç Işık Bedene dönüşür ve ne olduğumuzu tekrar hatırlamaya ve yaşamaya başlarız.

En yakın eğitim tarihi için tıklayınız .