Halit Çevik

Halit Çevik

Halit Çevik 1963 senesinde Tekirdağ’da dünyaya gelmiştir. Çocukluk döneminde ailesi ile birlikte İsviçre’ye yerleşmiş, Bilgisayar Mühendisliği üzerine eğitimini tamamlayarak 18 yıl boyunca yazılım, eğitim ve proje yönetimi alanlarında hizmet vermiştir.

Farkındalıkla tanışmadan önce Zihin ve Fiziki iradesinin sınırlarını zorlayan ve güçlendiren Karate ile tanışmış, 7 yıl İsviçre Milli Takımı’nda yer almış, İsviçre Şampiyonluğu’ndan ve Avrupa İkinciliğine kadar pek çok dereceğe sahip olurken, 28 yıl boyunca bu alandaki çalışmalarına devam etmiştir.
‘’Kendimi bildim bileli duru görü yeteneğine sahiptim ancak önceleri gördüğüm şeylere bir anlam veremiyordum. Yaşadıklarımı, hissettiklerimi ve gördüklerimi anlayabilmek adına pek çok spiritüel eğitime ve seminere katıldım’’ diyen Halit Çevik, kendi adına aldığı en önemli eğitimleri şu şekilde dile getiriyor.

 

George Paul Huber ‘’Geist Heiler’’ Şifacı Eğitimi / 1 yıl

Bayan Grifith’in Metafizik eğitimin / 3 yıl

Josef Volsa’nın Geomanti ve Rune Eğitimi / 2 Yıl

Yoğun Raja Yoga ve Şamanik Çalışmalar / 7 sene

Reiki Master eğitimi / 2 sene

Arayış ve oluş yolu boyunca İsviçre, İngiltere, Almanya, İtalya, Hindistan, Tibet ve Mekke üzerinden tekrar Türkiye’ye gelen Çevik çalışmalarını ve deneyimlerini aktarmak ve yeni tecrübeler kazanmak adına dünyanın farklı yerlerini keşfetmeye devam ediyor.
30 senelik bilgisini, tecrübesini ve öğrendiklerini bir araya getirerek hazırladığı seminerler, eğitimler ve bireysel çalışmalar ile insanların hayatına dokunmaya devam ediyor.